GLASSERVIS, "City", 114 delar, Vicke Lindstrand, Kosta, 1900-talets andra hälft.

231274. GLASSERVIS, "City", 114 delar, Vicke Lindstrand, Kosta, 1900-talets andra hälft.

17 groggglas, ishink, 16 vinglas, 17 whiskyglas, 12 seltersglas, 18 snapsglas, 18 likörglas samt 16 sherryglas. Rutslipad dekor.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 483