231162. ARMBANDSUR, "Seastar Seven", Tissot, 18k guld, vikt 74 gram.
Armband och boett i 18k guld. Inskription på baksidan "För nit och redlighet i tjänst".
Längd 18,3 cm
Boett diameter 3,3 cm.
Bruksslitage, smärre repor samt smärre repor på glas, ej genomgången.