BYRÅ, 1900-tal.

BYRÅ, 1900-tal.
231142. BYRÅ, 1900-tal.

Ca. längd 76, bredd 41, höjd 75 cm.

Bruksslitage. Några repor.

Gör en kostnadsfri värdering!
231142. BYRÅ, 1900-tal.

Bruksslitage. Några repor.

Antal besök: 546