LP SKIVOR, ca 48 st, tema Elvis Presley, 1960/1970/1980-tal.

231118. LP SKIVOR, ca 48 st, tema Elvis Presley, 1960/1970/1980-tal.

Bla samlingsbox "Greatest Hits".

Slitage, skador, ej genomgångna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 951