KISTA, fur, 1900-talets första hälft.

231110. KISTA, fur, 1900-talets första hälft.

Längd 90, bredd 50, höjd 40 cm.

Bruksslitage.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Nycklar saknas.

Antal besök: 594