Grytor, kaffekannor med mera. Ett par ljusstakar, 2-delade Skultuna, 1800-tal, H:ca 16 cm. Kaffepetter, slaglödd, 1800-tal.
Ålders- och bruksslitage.
Ålders- och bruksslitage.