SCHWARZWALDUR, 1800-tal.

SCHWARZWALDUR, 1800-tal.
231046. SCHWARZWALDUR, 1800-tal.

Ram i bemålat porslin. Lod samt pendel medföljer. Ramens höjd 24 cm. Bredd 19 cm.

Åldersslitage. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 011