TENNFAT, 1700-tal, möjligtvis brölloppsfat.

231034. TENNFAT, 1700-tal, möjligtvis brölloppsfat.

Graverat med två monogram och årtal, 1732 och 1738.

Något anfrätt, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Något anfrätt, bruksslitage.

Antal besök: 1 249