STORVILTSFÄLLA, smide, 1800-tal.

231025. STORVILTSFÄLLA, smide, 1800-tal.

L: 35 cm.

Ålder- och bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

L: 35 cm.

Ålder- och bruksslitage.

Antal besök: 725