WALTER AUBER. Emaljmålning, a tergo signerad samt daterad 1969, troligen Gustavsberg.

231020. WALTER AUBER. Emaljmålning, a tergo signerad samt daterad 1969, troligen Gustavsberg.

Ca 50 x 40 cm.

Emaljskador längs kanter.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 50 x 40 cm.

Emaljskador längs kanter.

Antal besök: 1 022