SOFFBORD, mahogny med mosaikskiva, 1900-talets mitt.

230998. SOFFBORD, mahogny med mosaikskiva, 1900-talets mitt.

Längd 130, bredd 53, höjd 51 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 605