HALSBANDSUR, guldpläterad, Chaika, Ryssland, 1970-tal.

230979. HALSBANDSUR, guldpläterad, Chaika, Ryssland, 1970-tal.

"Chaika Pendant"
Diameter 3,1 cm.

Ej genomgången samt smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

"Chaika Pendant"
Diameter 3,1 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 631