ARNOLD ERES. olja på duk, afton promenad, signerad, daterad 1974.
230971. ARNOLD ERES. olja på duk, afton promenad, signerad, daterad 1974.
45 x 55 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
45 x 55 cm.
Herrljunga Auktionsverk
4 530