ARNOLD ERES. olja på duk, afton promenad, signerad, daterad 1974.

230971. ARNOLD ERES. olja på duk, afton promenad, signerad, daterad 1974.

45 x 55 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

45 x 55 cm.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 4 940