BYRÅ med stenskiva, gustaviansk stil, 1900-tal.

230917. BYRÅ med stenskiva, gustaviansk stil, 1900-tal.

Längd 69, bredd 36, höjd 76 cm.

Slitage, märken, stötmärken, repor.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 650