PLÅTBILAR, 4 st. Delvis Kaname Sangyo trucks, Japan, 1900-talets mitt.

230886. PLÅTBILAR, 4 st. Delvis Kaname Sangyo trucks, Japan, 1900-talets mitt.

Lastbil ES 2034, Suzuki & Edwards, Japan, längd 38 cm
Tippbil Kaname Sangyo, Japan, längd 21 cm
Ford tipplastbil, Mitsuhashi, Japan, längd 36 cm
Tipplastbil, Made in Japan, längd 22 cm.

Bruksslitage, ej funktionstestade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 914