SÄNGBORD, teak, "Casino", design Engström och Myrstrand, Tingströms.

230825. SÄNGBORD, teak, "Casino", design Engström och Myrstrand, Tingströms.

Höjd 64 cm, bredd 45 cm, djup 50 cm.

Bruksslitage.
Repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.
Repor och märken.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 784