SKRIVBORD, grålackerat, "Liatorp", IKEA, samtida.

2308067. SKRIVBORD, grålackerat, "Liatorp", IKEA, samtida.

Längd ca 145 cm, bredd ca 65 cm, höjd ca 73 cm.

Bruksslitage, färgbortfall, märken och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 687