Kalmar Auktionsverk
Konst
Måleri
LEIF ROBERT ERIKSSON. Tavla, olja på duk, signerad, Solmålaren.
230755. LEIF ROBERT ERIKSSON. Tavla, olja på duk, signerad, Solmålaren.
129 x 109 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
129 x 109 cm.
Kalmar Auktionsverk
2 914