Kalmar Auktionsverk
Konst
Måleri
LEIF ROBERT ERIKSSON. Tavla, olja på duk, signerad, "Kalmar sund".
230754. LEIF ROBERT ERIKSSON. Tavla, olja på duk, signerad, "Kalmar sund".
122 x 75 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
122 x 75 cm.
Kalmar Auktionsverk
2 142