RESEGRAMMOFON, Philips, 1950/60-tal.

230748. RESEGRAMMOFON, Philips, 1950/60-tal.

Mobil vinylspelare för 78-, 45- och 33-varvare
Höjd 8,5 cm
Längd 40,5 cm
Bredd 23 cm.

Bruksslitage
Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 8,5 cm
Längd 40,5 cm
Bredd 23 cm.

Bruksslitage
Ej funktionstestad.

Antal besök: 8 304