Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
AXEL WERNER EKELUND. Komposition med båt, olja på duk, Signerad.
230737. AXEL WERNER EKELUND. Komposition med båt, olja på duk, Signerad.
55x66 cm.
Buktig.
Gör en kostnadsfri värdering!
55x66 cm.
Buktig.
Garpenhus Auktioner
1 961