PEHR ZETHELIUS. Bägare, silver, Stockholm, 1804, 218 gram.

230730. PEHR ZETHELIUS. Bägare, silver, Stockholm, 1804, 218 gram.

Konformad, delvis förgylld. Höjd 14 cm.

Gravyrer, bucklor och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gravyrer, bucklor och repor.

Antal besök: 1 264