SOFFBORD, ek, troligen Kurt Östervig för Jason, Danmark. 1950/60-tal.

230704. SOFFBORD, ek, troligen Kurt Östervig för Jason, Danmark. 1950/60-tal.

Märkt. Längd 98, bredd 75, höjd 55 cm.

Slitage, märken, repor, enstaka stötmärken. En koppling med avslag /stötskada (se bild).

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 987