RINGAR, 3 st, 18 k, totalvikt 6,5 gram.

230701. RINGAR, 3 st, 18 k, totalvikt 6,5 gram.

Ring med bokstäver i blå emalj och gömma, stämplad 1845, storlek 17 mm. Ring med vita stenar, infattning i silver, storlek 17 mm. Ring med grön sten, storlek 16,75 mm.

Lagningar, bucklor och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 828