PARTI PORSLIN, 7 delar, Bl a Dresden.

230674. PARTI PORSLIN, 7 delar, Bl a Dresden.

Gallerskål, Dresden. Längd 29,5, höjd 10 cm.

Slitage, tillverkningsdefekter. Lockdosa med nagg och avslag. Bordständare med spricka och bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 370