ERIC OHLSSON. Stilleben med hortensior, olja på duk, signerad och daterad 1948.

230581. ERIC OHLSSON. Stilleben med hortensior, olja på duk, signerad och daterad 1948.

68x54 cm.

Buktig.

Gör en kostnadsfri värdering!

68x54 cm.

Buktig.

Antal besök: 1 320