BERNT PETER MORÉN. Tavla, olja på duk, signerad, Liljor.

230533. BERNT PETER MORÉN. Tavla, olja på duk, signerad, Liljor.

Kalmarkonstnär (1932-1993)
Medföljer lamparmatur.
72 x 59,5 cm.

Lamparmatur ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kalmarkonstnär (1932-1993)
Medföljer lamparmatur.
72 x 59,5 cm.

Antal besök: 1 889