POTTSKÅP, med , handfat, 1900-talets första hälft.

230472. POTTSKÅP, med , handfat, 1900-talets första hälft.

42 x 42, höjd 83 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

42 x 42, höjd 83 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 5 878