HANS BÖRJE FELLENIUS. Tavla, olja på duk, signerad, rumsinteriör.

230466. HANS BÖRJE FELLENIUS. Tavla, olja på duk, signerad, rumsinteriör.

57 x 32 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

57 x 32 cm.

Antal besök: 2 155