PARTI PORSLINSFÖREMÅL, 11 delar, bland annat Goebel och Kunglig Dansk.

230431. PARTI PORSLINSFÖREMÅL, 11 delar, bland annat Goebel och Kunglig Dansk.

Fågel, Dresden, höjd 16 cm.
2 fåglar, Goebel, 13 och 14 cm.
5 fat, Kunglig Dansk, diameter 14,5 cm.
2 urnor på fot, märkta, höjd 10 cm.
Gallerskål på hög fot, märkt, höjd 23 cm.

Några nagg.
Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fågel, Dresden, höjd 16 cm.

Några nagg.
Bruksslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 474