BRICKA, plåt, 1800-talets slut.

230406. BRICKA, plåt, 1800-talets slut.

Tryckt dekor i guld och rött mot svart bakgrund. Ca.

Slitage, märken, repor, krackeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 753