GLASSERVIS, 72 delar, kristall, Boda, 1900-tal.

230376. GLASSERVIS, 72 delar, kristall, Boda, 1900-tal.

Signerade "Boda", de flesta etikettmärkta.
Vinglas, Wiskyglas, Vattenglas, Cherryglas, Cognacglas, Snapsglas, 12 st av varje sort. Höjder mellan 6-15 cm.

Åldersslitage, ett snapsglas med spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 743