ALADÅBFORMAR, samt kakformar, 21 st. Koppar, 1800-tal.

230345. ALADÅBFORMAR, samt kakformar, 21 st. Koppar, 1800-tal.

8 x 6 - 23 x 17 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

8 x 6 - 23 x 17 cm.

Bruksslitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 665