STRUTVAS, samt skål, metall och glas, 1900-talets första hälft.

230343. STRUTVAS, samt skål, metall och glas, 1900-talets första hälft.

Höjd 16,5 - 52 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 16,5 - 52 cm.

Bruksslitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 884