BORDSTELEFON, Beocom 1500 T, Bang Olufsen, 1990-tal.

230275. BORDSTELEFON, Beocom 1500 T, Bang Olufsen, 1990-tal.

Analog bordstelefon, höjd 18 cm.

Bruksslitage, ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, ej genomgången.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 3 277