VAS, glas, Tapio Wirkkala, Riihimäki alternativt Iittala, signerad.

230258. VAS, glas, Tapio Wirkkala, Riihimäki alternativt Iittala, signerad.

Höjd 20,5 cm.

Repor på vasens botten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 20,5 cm.

Repor på vasens botten.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 025