PARTI GLAS, 19 delar, Iittala och Nuutajärvi med mera samt SIFON, 1900-tal.

23015. PARTI GLAS, 19 delar, Iittala och Nuutajärvi med mera samt SIFON, 1900-tal.

9 glasunderlägg samt assiett, Nuutajärvi.
4 kaffekoppar med fat, sockerskål, gräddkanna, Timo Sarpaneva, Iittala
2 temuggar, Timo Sarpaneva, Iittala
Värmejlushållare, höjd 8,5 cm.
Sifon.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sifon.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 218