MÄSSINGSFÖREMÅL, 1900-tal.

MÄSSINGSFÖREMÅL, 1900-tal.
230143. MÄSSINGSFÖREMÅL, 1900-tal.

Figuriner, Ljusstakar, miniatyrer, med mera, H:2 - 14,5 cm.

Ålders- och bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ålders- och bruksslitage.

Antal besök: 745