GUNNAR CHRISTIAN HANSEN. Stilleben, 2 stycken, olja på pannå, monogramsignerad GH.

230078. GUNNAR CHRISTIAN HANSEN. Stilleben, 2 stycken, olja på pannå, monogramsignerad GH.

10,5 x 10,5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

10,5 x 10,5 cm.

Antal besök: 2 302