GLASKARAFF samt GLÖGGLAS 4 st, dekor av tomtar. 1900-tal.

23000. GLASKARAFF samt GLÖGGLAS 4 st, dekor av tomtar. 1900-tal.

Karaff, höjd ca 21 cm.
Glögglas, höjd ca 6 cm.

Slitage. 2 glögglas med sprickor vid övre grepp. Mindre enstaka nagg vid botten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Karaff, höjd ca 21 cm.
Glögglas, höjd ca 6 cm.

Antal besök: 3 555