GOLVARMATUR, Glössner & Co, signerad Notini.

229979. GOLVARMATUR, Glössner & Co, signerad Notini.

Lampa i klarglas med blästrad dekor av figurscen, träfot, höjd 190 cm.

Ett väldigt litet nagg på yttre kupa.Troligen senare träfot, slitage, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 649