SPEGELLAMPETTER, ett par, barockstil, 1800-tal.

22996. SPEGELLAMPETTER, ett par, barockstil, 1800-tal.

Spegel med graverad dekor av blommor. Två ljusarmar. Höjd 60 cm.

Lagningar samt slitage. Prismor med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 114