BORD, på hjul, plåt, 1940-tal.

229791. BORD, på hjul, plåt, 1940-tal.

Bord med tre hjul, plåt.
Diameter 45 cm
Höjd 54 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bord med tre hjul, plåt.
Diameter 45 cm
Höjd 54 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 424