PARTI MÄSSING, 10 delar, 1800/1900-tal.

22977. PARTI MÄSSING, 10 delar, 1800/1900-tal.

Brickor, ljusstakar, kanna, bägare, mortel samt veksax. Längd 5-63 cm.

Lagningar, bucklor samt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 897