SPEGEL, samt bord, Palisander ,1960/70-tal.

229738. SPEGEL, samt bord, Palisander ,1960/70-tal.

Spegel med mönstrad dekor. Höjd 125, bredd 85 cm.
Bord tillhörande spegel, med 2 lådor. Längd 104, höjd 44, bredd 36 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Antal besök: 1 278