Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. St. Göran och draken (Gamla stan), olja på duk, osignerad.
229714. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. St. Göran och draken (Gamla stan), olja på duk, osignerad.
75 x 70 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
75 x 70 cm.
Auktionshuset Kolonn
734