MÄRKLIN lok 3001.1 och TM 800, 8 vagnar, cirka 75 M-räls, 9 växlar med mera.

229648. MÄRKLIN lok 3001.1 och TM 800, 8 vagnar, cirka 75 M-räls, 9 växlar med mera.

H0 växelström. Tillkommer 4 Lima och en Pocher vagn samt Dinky Toys flygplan och Lesney bilar.

Skador och slitage. TM saknar en del till koppelstång. 3001 fungerar. TM fungerar inte.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 363