229648. MÄRKLIN lok 3001.1 och TM 800, 8 vagnar, cirka 75 M-räls, 9 växlar med mera.
H0 växelström. Tillkommer 4 Lima och en Pocher vagn samt Dinky Toys flygplan och Lesney bilar.
Skador och slitage. TM saknar en del till koppelstång. 3001 fungerar. TM fungerar inte.