PIEDESTAL MED KRUKA, porslin, England.

229628. PIEDESTAL MED KRUKA, porslin, England.

Höjd med kruka 80 cm.

Förgyllningsslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd med kruka 80 cm.

Förgyllningsslitage.

Antal besök: 1 758