STOLAR, 2 par, rokokostil, 1900-tal.

229618. STOLAR, 2 par, rokokostil, 1900-tal.

Klädsel i gula blommor med grönablad.

Slitage, sprickor, renoverade, maskstungna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 636