POLISSABEL med BALJA, 1800/1900-tal.

229586. POLISSABEL med BALJA, 1800/1900-tal.

Längd 79 cm.

Skador, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 79 cm.

Skador, slitage.

Antal besök: 991